Promocja SUBSTRAL cz. 3

PROMOCJA  SUBSTRAL

w dniach od 1 do 15 maja 2017 r. 

Przy zakupie długo działającego płynu POLYSECT Substral 750 ml

GRATIS długo działający płyn POLYSECT w saszetce

 

substral-mszyca_saszetka

 

POLYSECT DŁUGO DZIAŁAJĄCY płyn owadobójczy 005SL (gotowy do użycia) 

Skuteczna receptura środka Polysect, dostępna w wygodnym opryskiwaczu. Polysect (rośliny ozdobne, mszyca), pozwoli w szybki i wygodny sposób pozbyć się szkodników z roślin ozdobnych:

  • działa systemicznie – tzn wnika wgłąb rośliny i krąży wraz z jej sokami zabezpieczając roślinę od wewnątrz, dzięki temu środek jest odporny na deszcz, w roślinie utrzymuje się nawet do 21 dni,
  • długo działa – chroni roślinę od wewnątrz nawet do 21 dni,
  • odporny na warunki pogodowe – deszcz nie zmyje preparatu,
  • mniej oprysków – środek zwalcza istniejące szkodniki oraz zabezpiecza roślinę  przed nowymi,
  • nie trzeba wcelować w owada – po zastosowaniu preparatu środek krąży w roślinie i chroni przed nalotem szkodników do 21 dni.

Zastosowanie: przeznaczony do kwiatów doniczkowych, zwłaszcza na begonie, bluszcz, dracenę, kroton oraz do roślin ozdobnych takich jak róża

Można stosować doglebowo (poprzez podlewanie) lub przez oprysk.

Przeznaczony do zwalczania  trudnych szkodników, których nie da się pozbyć innymi środkami  poprzez oprysk: ochojnik, tarcznik, wełnowiec, misecznik i mszyca.
Szkodniki takie jak ochojnik (często mylony z szyszką) czy misecznik przylegają do rośliny tak, że nie da się ich zwalczyć zwykłym opryskiem, trzeba zadziałać inaczej, wgłębnie i tu niezastąpiony jest Polysect. Szkodnik wysysając z rośliny soki zostaje porażony Polysectem. Dodatkowo zwalcza ziemiórkę.

Opakowania: 750 ml

 

GRATIS Polysect saszetka 

Jeśli roślinom zagrażają szkodniki w postaci tarcznika, wełnowca, misecznika i mszyce, skutecznym sposobem na pozbycie się ich jest środek na mszyce i inne insekty: Polysect, wydajny i wygodny w użyciu.

Zastosowanie: przeznaczony do kwiatów doniczkowych, zwłaszcza na begonie, bluszcz, dracenę, kroton.

Zwalcza: tarcznika, wełnowca, misecznika, mszyce.

Rośliny opryskiwać z chwilą pojawienia się szkodników lub pierwszych symptomów ich obecności. Jeśli to konieczne zabieg powtórzyć po 14-21 dniach. Zalecane jest wykonanie zabiegu wcześnie rano lub wieczorem. Na zewnątrz stosować od kwietnia do końca września. Wewnątrz pomieszczeń można stosować cały rok.

Dawkowanie: zalecane opryskiwanie drobnokropliste.

Zalecane/maksymalne stężenie dla jednorazowego zastosowania: 1,0% (10 ml środka w 1 l wody).

Maksymalna liczba zabiegów w ciągu roku: 2 razy

Odstępy między zabiegami: Co najmniej 14 – 21 dni (10 dni przy warzywach).

 

*Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje  dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie

*Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną

rosliny_przede_wszystkim1