O Nas

O Nas

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Centrum Ogrodniczym PrimaFlora.

Pamiętaj o swoim czworonogu !

Bezpiecznie możesz zabrać go ze sobą, kiedy zdecydujesz się nas odwiedzić.

Należymy do

Informacja

Zachęcamy do kontaktu z naszą informacją, pracującą w godzinach otwarcia Centrum Ogrodniczego, w której uzyskają Państwo aktualne informacje o pracy Centrum PrimaFlora.

Informacja

info@primaflora.pl

W Owińskach koło Poznania, na terenie gdzie od ponad 50-ciu lat produkuje się piękne kwiaty na potrzeby miasta i okolicy, powstało nowoczesne, a zarazem największe centrum ogrodnicze w kraju.

PrimaFlora to przedsięwzięcie spółki Owiplant, które kontynuuje wieloletnie tradycje ogrodnicze tego miejsca. Wsparte jest ono kilkupokoleniowym doświadczeniem polskiej, ogrodniczej rodziny działającej na rynku jako Vitroflora. Na powierzchni 6 500 m kw, pod jednym dachem najnowocześniejszych szklarni, Centrum Ogrodnicze PrimaFlora oferuje Państwu wszystko to, co potrzebne do ogrodu, dekoracji domu i biura. PrimaFlora, to miejsce poznawania nowoczesnych rozwiązań i aranżacji ogrodów oraz wnętrz, z możliwością dokonywania zakupów. PrimaFlora, to propozycja na każdą pogodę – miejsce, które pozwoli mile i pożytecznie spędzić czas całej rodzinie, zrelaksować się, niezależnie od tego czy za oknem słońce, czy deszcz.

Specjalnie dla Państwa wygody podzieliliśmy nasze Centrum Ogrodnicze na działy grup i kategorii produktów, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie zarówno do ogrodu jak i domu.

Kluczową częścią naszego Centrum Ogrodniczego, są oczywiście hale roślin doniczkowych, rabatowych, byliny, drzewa i krzewy, które wyróżniają nas nie tylko wielkością, ale również jakością jaką oferujemy klientowi.