Wiązanki nagrobne

kup_on-line

 

KOMPOZYCJE NAGROBNE

Piękne i eleganckie wiązanki nagrobne wykonane przez nas na podstawie donicy obciążonej betonem w której znajduje się kompozycja wysokiej jakości kwiatów sztucznych. Wiązanki wykonujemy sami a więc kompozycje mogą nieznacznie różnić się od siebie ze względu na różną dostępność kwiatów.

15                     16

1

Istnieje możliwość skompletowania wiązanek nagrobnych leżących i stojących w donicy wysokiej do wazonu. 

wiazanki 2017 male

 

W Owińskach koło Poznania, na terenie gdzie od ponad 50-ciu lat produkuje się piękne kwiaty na potrzeby miasta i okolicy, powstało nowoczesne, a zarazem największe centrum ogrodnicze w kraju.

PrimaFlora to przedsięwzięcie spółki Owiplant, które kontynuuje wieloletnie tradycje ogrodnicze tego miejsca. Wsparte jest ono kilkupokoleniowym doświadczeniem polskiej, ogrodniczej rodziny działającej na rynku jako Vitroflora. Na powierzchni 6 500 m kw, pod jednym dachem najnowocześniejszych szklarni, Centrum Ogrodnicze PrimaFlora oferuje Państwu wszystko to, co potrzebne do ogrodu, dekoracji domu i biura. PrimaFlora, to miejsce poznawania nowoczesnych rozwiązań i aranżacji ogrodów oraz wnętrz, z możliwością dokonywania zakupów.

 

kup_on-line